Vyčistěte si hlavu v únikové místnosti


Objednejte se do únikové místnosti a můžete si být jisti tím, že tam přijdete na jiné myšlenky. Možná se už delší dobu nemůžete na nic soustředit, myšlenky vám těkají a vy se potácíte od jednoho úkolu ke druhému, jste zkrátka přetížení a nedokážete se ničím odreagovat, abyste alespoň na chvíli přestali myslet na práci a mohli se svobodně bavit. V takovém stavu potřebujete jednoznačně nějaký silný impuls, který vás vytrhne z vašeho stavu napětí a dovolí vám na chvíli si odpočinout. A právě takovým vítaným impulsem pro vás by se mohla stát úniková hra.
osvícené bludiště.jpg
Chcete-li si zahrát únikovou hru, tak musíte vyhledat únikovou místnost ve vašem městě. Jistě někde v okolí nějaká bude, tím spíše, pokud jde o větší aglomerace, protože únikové hry se dostávají stále více do hledáčku lidí, kteří hledají novou, nevšední zábavu, u které se skvěle pobaví. Úniková hra je zábava, která má ducha, potrápí vaše mozkové závity, nalije vám do žil trochu adrenalinu, a navíc upevní pouto s vašimi přáteli. To zní dobře ne? Kdo by odolal. Pokud jste někdy hráli únikovou hru na počítači, tak již svým způsobem víte, o co se zde jedná. Pouze s tím rozdílem, že nyní si vše budete moci vyzkoušet na živo, což má samozřejmě úplně jinou příchuť, takže si můžete být jisti tím, že na vás čeká pořádné dobrodružství. Takže jestli jste třeba někdy toužili potom, vyměnit si svou životní roli třeba s tajným agentem, tak jste na tom pravém místě.
šachové figurky.jpg
V únikové místnosti nebudete mít nouzi o napětí, luštění tajemných šifer a logických hádanek. Nicméně pokud máte podezření, že ve vás nedřímá žádný matematický génius, tak ani v takovém případě se nemusíte podobné zábavy odříkat. I tak se dobře pobavíte. A navíc, k čemu máte přátele? Když dáte své znalosti a dovednosti dohromady, tak uvidíte, jaké skvělé dobrodružství společně zažijete. Vyhrává už ten, kdo se zúčastní.